Aarrr!

Aarrr! to artystycznie ilustrowana gra karciana dla dwóch osób, od piątego roku życia. Od projektu po wykonanie – w 100% produkt polski.

previous arrow
next arrow
Slider

ARRR! to morski pojedynek dwóch Kapitanów, propozycja dla dzieci w wieku od 5 lat, z opcją łatwiejszej rozgrywki dla graczy od 4 roku życia. Gra ręcznie ilustrowana przez Alicję Woźnikowską-Woźniak, w pięknym nietypowym pudełku, sprawi frajdę nie tylko małym piratom. Będzie znakomitym prezentem dla osób szanujących szlachetny design.

Każdy z graczy otrzymuje swój okręt, cztery armaty i pulę losowo wybranych kart, uzupełnianą podczas gry. Przy pomocy tych kart prowadzi ostrzał przeciwnika, zmaga się z różnymi przeciwnościami, takimi jak np. sztormy, fale zmywające armaty z pokładu i tym podobne. Wybór kart funkcyjnych jest bardzo bogaty, do tego dochodzą ciekawe karty zdarzeń i karty obronne. Pasjonujący pojedynek zajmuje około 15 minut.

Zawartość: 68 kart w tym 8 kart armat, 2 plansze okrętów, 20 znaczników dziur. Instrukcja w językach polskim, angielskim i niemieckim.

„to zdecydowanie jedna z najładniejszych gier, jakie kiedykolwiek widziałam. Śliczności. Majstersztyk. Cudeńko.” boardgamegirl.pl

„dawno nie widziałam, aż tak ładnie i w tak fajnym stylu wydanej gry.” splanszowani.pl

„pięknie i porządnie wydana gra z mocno wyczuwalnym pirackim klimatem.” boardtime.pl